Bitkisel Yağlar

Bitkisel Yağlar

Bitkisel Yağlar, Esansiyel Yağlar

Bitkisel yağların çok çeşitli şekillerde kullanımı, yüzlerce yıl öncesine dayanan bir yöntemdir. Bununla birlikte günümüzde elde edilen bitkisel yağlar, elbette yüzlerce yıl boyunca edinilen bilgi birikimin yanında, teknik ilerlemelerle eşsiz bir seviyededir. Bitkisel yağların kullanımı, harici olarak cilde uygulamanın yanında pek çok farklı yöntemle de olabilir. Banyo suyuna karıştırmak, masaj yoluyla cilde yedirmek, gıdaların ve içeceklerin içerisine damlatmak, inhibilatör yoluyla havaya karıştırmak akla gelen ilk yöntemlerdir.  Bunların yanında kompres, ayak ve el banyoları, koku kaplarını kullanarak aromalarından faydalanmak da alternatif yöntemler arasındadır.

Bitkisel Yağlar

Bitkisel yağlar çok geniş bir kullanım alanına sahip ve aynı zamanda doğal yağlardır. Çeşitli bitkilerden elde edilen çeşitli yağlar, farklı katkılar sunan ve eşsiz aromatik kokulara sahip ürünlerdir. Esansiyel yağlar olarak da bilinen bu yağlar, bitkilerin farklı bileşenleri ve sahip oldukları farklı yağ türleri nedeniyle çok çeşitlidir. Bu yağların en verimli yöntemlerle elde edilmesi sayesinde tüketiciye sunulur. Yağların çeşitlerine göre belirli sayıda damlalar yoluyla günlük olarak kullanılması gerekir.

Bitkisel Yağlar: Püf Noktaları

Esansiyel yağlar, elde edildiği bitkilerin toplandığı ve yetiştiği bölgeler önemlidir. Bunun yanında bazı bitkilerin kurutulması, bazılarının ise taze olarak işleme tabi tutulması da gerekir. Kantaron yağı gibi çiçeklerden elde edilen yağlar, bitkilerin kurutulmasından sonra işleme tabii tutulur. Çörek otu yağı en çok ilgi gören ürünlerden biridir ve bu yağ da kurutulmuş çörek otundan elde edilir.

Bitkisel Yağlar, Esansiyel Yağlar, Sarı Kantaron

Yoğun ilgi gören diğer ürünlerden biri olan kenevir tohumu yapı, tohumların sıkılası yöntemiyle elde edilir. Özel formüllü ve karışım yağlardan biri olan Sinüzot yağ ise, çeşitli bitkilerin yağlarından özel bir formülle hazırlanır. Esansiyel veya bitkisel yağların kullanım alanlarının genişliği ve kullanım kolaylıkları öne çıkan özellikleri arasındadır. Bitkilerin mucizevi dünyalarına en yakından tanık olabilmek için, en kolay yöntemlerinden biri yağlarının kullanılmasıdır. Giderek katkıları hakkında daha fazla bilgiye erişebiliyor olmakla birlikte, kullanımları da yoğun bir şekilde artıyor.

Doğal ve organik olmaları aynı zamanda bu yağların içilerek veya yiyeceklere dahil edilerek kullanılmasını da mümkün kılıyor. Bu kullanım kolaylığı, önemli bir gıda takviyesi haline gelmelerine sebep oluyor. Kategorimiz altında, firmamızın özel tesislerinde ve özel yöntemlerle elde dilmiş en verimli yağlara erişebilirsiniz. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi özel bir hassasiyetle hazırladığımız yağlar, özel kampanyalar ve en ekonomik koşullarla tüketicilerimize sunuluyorlar.

Esansiyel Yağlar Sektöründe Deneyimli: Yeşil Naturel

Firmamızın deneyim ve bilgi birikiminin sonucu olarak ortaya çıkmış olan özel formüllü esansiyel yağlarımız, benzersiz etkilere sahiptir. Aradığınız her türlü doğal yağa kategorimiz altında ulaşabilirsiniz. Kuruluşumuzun alansal deneyimleri ve buna paralel olarak gelişen hizmet yaklaşımı sonucunda, en nitelikli ürünleri ilgili kategoriler altında bulabilirsiniz.  Yağların muhteşem özelliklerine yakından tanık olmak için, kategorimiz altında ihtiyacınıza çözüm üretecek bir yağa mutlaka erişeceksiniz. Üretilen tüm yağlar, tüketicilerimizin talep ve beklentilerini karşılamak üzere özel olarak belirleniyor.

41 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Mesajı Gönder
1
Soru Sor
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Bilgi almak için aşağıdaki mesaj düğmesine tıklayarak Whatsapp üzerinden yazışma yapabilirsiniz.

Sepetiniz

Sepetiniz Boş

0