Menü
Sepetim

My FramaEx

Alıç Ekstresi, Alıç Ekstraktı 250 ml - Yeşil Naturel Alıç Ekstresi, Alıç Ekstraktı 250 ml - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Alıç Ekstresi
Alıç Ekstresi, Alıç Ekstraktı 250 mlAlıç, gülgiller familyasından bir ağaç türüdür. İlkbahar ayında çiçek açar ve çiçekleri beyaz ya da pembedir. Sarı ve kırmızı renkte meyve veren alıcın meyveleri 6-10 mm çapında olur. Ülkemizde özellikle Akdeniz ikliminin etkin olduğu yerlerde yetişir. Uzun yıl..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Alkolsüz İsveç Şurubu, İsveç İksiri 250 ml - Yeşil Naturel Alkolsüz İsveç Şurubu, İsveç İksiri 250 ml - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: İsveç İksiri 250 ml
Alkolsüz İsveç Şurubu, İsveç İksiri 250 mlİsveç şurubu asıl adını Sweden Bitter ya da Swedish Bitter’dan alır. Geçmişi çok eskilere dayansa da gün geçtikçe popülaritesi artmakta ve daha faza kişi, İsveç şurubu nedir diye merak etmektedir. İsveç şurubu, özel bir bitki özü karışımıdır. Çeşitli bit..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Marka: My FramaEx Model: Ayak Masaj Kremi
Ayak Masaj KremiHer birey vücut bakım ve sağlığı için yöntemler araştırmaktadır. Bu yöntemler ise genellikle doğadan yararlanılarak elde edilmektedir. Bitkisel çözümler bu doğal yolların en başında gelmektedir. Özellikle cilt bakım kremleri tercih edilirken bitkisel özlü olması önem taşımaktadır. Ay..
30.00₺ Vergiler Hariç:30.00₺
Marka: My FramaEx Model: Bitkisel Masaj Kremi
Bitkisel Masaj Kremi 50 mlBitkisel masaj kremi beklenen etkiye hızlı şekilde ulaşmak için kullanılan en kısa yoldur. Ürünün hızlı şekilde etki etmesi ve beklenen performansı bünyesinde taşıması büyük bir avantajdır. Hem zamandan hem de paradan tasarruf ederek kesin çözüm arayanların dikkatini çeken ..
30.00₺ Vergiler Hariç:30.00₺
C Vitamin Mix Tablet - Yeşil Naturel C Vitamin Mix Tablet - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: C Vitamin
C Vitamin Mix TabletC Vitamin tablet ürünümüz;,Vitamin C, Vitamin D, Beta Glukan, Magnezyum ve Çinko içermektedir. İnsanlar sağlığını korumak için dışarıdan vitamin takviyesi alırlar. Tüketilen besinler bazı durumlarda vücudun ihtiyacı olan vitaminleri vücuda kazandıramayabilir. Bu gibi durumlarda i..
50.00₺ Vergiler Hariç:50.00₺
Çakşır Çoban Çökerten Ekstraktı 250 ml - Yeşil Naturel Çakşır Çoban Çökerten Ekstraktı 250 ml - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Çakşır Çoban Çökerten Ekstraktı
Çakşır Çoban Çökerten Ekstraktı 250 mlEkstrakt, bitki özlerinden elde edilmektedir. Reaktör aracılığı ile bitkilerde bulunan etken maddeler çıkartılır ve sıvı hale getirilir. Ekstrakt için bitkiler mevsiminde toplanmaktadır. Özel tekniklerle kurutulan bitkilerden bitki özleri elde edilir. Bu teknikl..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Marka: My FramaEx Model: Chia Fit Form
Chia Fit Form, Chia Tohumu 45 KapsülChia fit form, chia tohumu kapsül ürünlerinin temel bileşenini chia tohumu oluşturur. Peki chia tohumu nedir? Çiya tohumu olarak da bilinen tohum, Salvia hispanica olarak da bilinen, nane ailesindeki çiçekli bir bitkiden elde edilir. Özellikle Meksika ve Guatemala..
30.00₺ Vergiler Hariç:30.00₺
Marka: My FramaEx Model: Defne Tohumu
Zeytin Yağlı Defne TohumuDefne tohumunu daha rahat tüketebilmeniz için zeytinyağlı olarak hazırladık. Zeytin Yağlı Defne Tohumu artık yutulması daha kolay bir ürün. Defne tohumu, birçok farklı sektörde ve alanda kullanılmakta olan oldukça farklı bir bitki tohumudur. Defne bitkisinin tohumu olan bu b..
20.00₺ Vergiler Hariç:20.00₺
Doğal Antibiyotik (Farmacid), Doğalını Alın - Yeşil Naturel Doğal Antibiyotik (Farmacid), Doğalını Alın - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Farmacid Doğal Antibiyotik
Doğal Antibiyotik (Farmacid), Doğalını Alın Doğal Antibiyotik (Farmacid) ekstrakt üründür. Propolis, zerdeçal, kolostrum ve sarımsak bitkilerinin etken maddelerinin reaktörde sıvı forma dönüştürülmesi ile elde edilmektedir. Doğal antibiyotik farmacid (Propolis, Zerdeçal, Kolostrum, Sarımsa..
30.00₺ Vergiler Hariç:30.00₺
Marka: My FramaEx Model: Enginar Ekstresi
Enginar Ekstresi, Enginar Ekstraktı 250 mlSağlıklı bir yaşamın anahtarı sağlıklı bir şekilde beslenmekten geçmektedir. Ancak bu sadece tüketilen besinler ile her zaman mümkün olamamaktadır. Bitkisel takviye edici olan ürünlerde beslenme listesi içerisinde yer almalıdır. Akdeniz mutfağının vazgeçilme..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Marka: My FramaEx Model: Fit Form Kapsül
Fit Form Kapsül 700 Mg 40 KapsülDoğal ürünler sektöründe hizmet vermekte olan pek çok firmanın fit form ürünleri alanında da doğal ürünleri mevcuttur. Çeşitli firmaların farklı içeriklerle sunmuş olduğu bu ürünler, doğal ve organik ürünler sınıfında yer almakta ve bireyler gün içerisinde kullanmak i..
30.00₺ Vergiler Hariç:30.00₺
Marka: My FramaEx Model: Ginkgo Biloba Ekstraktı
Ginkgo Biloba Ekstraktı 250 mlGinkgo Biloba ekstraktı, Ginkgo Biloba bitkisinden elde edilir. Bu bitki, 150 milyon yıl önceye kadar geçmişi dayanan bir bitki grubunun bir parçasıdır. Aynı zamanda hayatta kanan nadir üyelerinden birisidir. M. Ö. 2600’lü yıllara kadar kullanımı uzanmaktadır. Bitkiy..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Marka: My FramaEx Model: Ginseng Ekstraktı
Ginseng Ekstraktı, Ginseng Ekstresi 100 mlTürkiye'nin başta gelen ekstrakt üreticilerinden olan Yeşil Naturel/My FarmaEx olarak sizlere ginseng bitkisinin ekstre formunu hazırladık. Ekstrakt ile bitkinin etken maddesini ayırıp sıvı olarak sizlerin kullanımına sunuyoruz: Ginseng Ekstraktı! Bu şekilde..
60.00₺ Vergiler Hariç:60.00₺
Hayıt Ekstraktı, Civanperçemi Ekstraktı 250 ml - Yeşil Naturel Hayıt Ekstraktı, Civanperçemi Ekstraktı 250 ml - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Hayıt Civanperçemi Ekstraktı
Hayıt Civanperçemi Ekstraktı 250 mlHayıt ekstraktı, civan perçemi ekstraktı ve aslan pençesi eksraktını tek bir üründe sizlere sunuyoruz. Bu bitkilerin her birisinin özellikleri farklıdır ve özel olarak hazırlanarak tercihinize açılmıştır. Ekstrakt içerisinde yer alan hayıt, vitex agnus-castus adıyl..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Marka: My FramaEx Model: Hayıt Suyu
Hayıt Suyu 1 LtHayıt ağacı mineçiçeğigiller ailesine dahil olan ve uzun yıllardan beri tıbbi amaçla kullanılmakta olan bir bitki çeşididir. Genellikle çalı formuna sahip olan bu bitki türü soluk pembe, mavi ya da mor renklerine sahiptir. Ortalama boyları 1-3 metre arasında değişebilen hayıt ağacının..
30.00₺ Vergiler Hariç:30.00₺
Horusun Gözü - Üzerlik Tohumu Ekstraktı 150 ml - Yeşil Naturel Horusun Gözü - Üzerlik Tohumu Ekstraktı 150 ml - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Horusun Gözü
Horusun Gözü - Bitkisel Sıvı Ekstrakt 150 mlDoğal yaşama olan inanç her geçen gün artıyor. İnsanlar, sağlıklı bir bedene sahip olmak ve günlük yaşamlarında doğal ürünler kullanarak sağlığını desteklemek istiyor. Ekstrakt ise bu alanda insanların tercihi oluyor. Ekstrakt, bitki özlerinin kullanılması..
90.00₺ Vergiler Hariç:90.00₺
Marka: My FramaEx Model: Hyaluronic Asit
Hyaluronic Asit 60 mg 30 KapsülHyaluronic asit ya da Hyalüronik asit insan vücudunda da belirli birtakım dokularda da bulunan bir asit çeşididir. Hyaluronik acid insanın kendi vücudunda da var olduğu için çeşitli işlevlere sahiptir. Genellikle vücudun gelişimi, iyileştirilmesi ve bakımı gibi konular..
100.00₺ Vergiler Hariç:100.00₺
İmmumax Ekstrakt 50 ml - Yeşil Naturel İmmumax Ekstrakt 50 ml - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: İmmumax Ekstrakt
İmmumax Ekstrakt 50 mlTürkiye'nin başta gelen ekstrakt üreticilerinden olan Yeşil Naturel/My FarmaEx olarak sizlere Propolis, Sarımsak, Ekinezya, Zencefil, Kekik, Cistus, Karabiber bitkilerinin ekstre formunu hazırladık. Ekstrakt ile bitkinin etken maddesini ayırıp sıvı olarak sizlerin kullanımına s..
50.00₺ Vergiler Hariç:50.00₺
Isırgan Otu Ekstresi 250 ml, Isırgan Tohumu - Yeşil Naturel Isırgan Otu Ekstresi 250 ml, Isırgan Tohumu - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Isırgan Otu Ekstresi
Isırgan Otu Ekstresi 250 ml, Isırgan TohumuIsırgangiller familyasına ait olan ısırgan otu, fitoterapi alanında kullanılan bitkilerdendir. Bitki, mayıs ve ağustos ayları arasında çiçek açar. Dik gövdeli olan bu bitkinin yapraklarında yakıcı tüyler bulunuyor. Bu tüyler nedeniyle bitkiye temas etmek pe..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Marka: My FramaEx Model: İsveç - Alıç - Ginkgo Kampanya
İsveç İksiri, Alıç Yaprağı, Ginkgo Biloba Ekstrakt Kampanyası İÇİNDEKİLER:İsveç Şurubu İçindekiler - Sarısabır, Ravent Kökü, Mürsafi, Sarısabır, Ravent Kökü, Mürsafi, Centiyane, Devedikeni Kökü, Sinemaki, Tarçın, Kakule, Safran, Kafur, Eğir Kökü, Kudret Helvası, Besbese, Zencefil, ZerdeçalGinkg..
250.00₺ Vergiler Hariç:250.00₺
Marka: My FramaEx Model: İsveç - Hayıt - Relax Kampanya
İsveç İksiri, Hayıt Civan Perçemi, Relax Ekstrakt Kampanya İÇİNDEKİLER:İsveç Şurubu İçindekiler - Sarısabır, Ravent Kökü, Mürsafi, Sarısabır, Ravent Kökü, Mürsafi, Centiyane, Devedikeni Kökü, Sinemaki, Tarçın, Kakule, Safran, Kafur, Eğir Kökü, Kudret Helvası, Besbese, Zencefil, ZerdeçalHayıt Ci..
250.00₺ Vergiler Hariç:250.00₺
Marka: My FramaEx Model: İsveç İksiri 150 ml
İsveç İksiri (Swedish Bitters) İsveç Şurubu 150 mlNeden Ekstrakt: Önemli - Okumadan Geçme!My FarmaEx Ürünleri Ekstrakt kategorisinde olup şurup değildir. İsveç Şurubu olarak piyasada bulunan ürünler alkol ve türevleri ile üretilebildiğinden içeriğinde alkol bulunanlar olabilir. Çünkü İsveç..
70.00₺ Vergiler Hariç:70.00₺
Kampanya - 3 Adet İsveç İksiri (Swedish Bitters) Seti Kampanya - 3 Adet İsveç İksiri (Swedish Bitters) Seti
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: İsveç İksiri Üçlü
Kampanya - 3 Adet İsveç İksiri (Swedish Bitters) SetiNeden Ekstrakt: Önemli - Okumadan Geçme!My FarmaEx Ürünleri Ekstrakt kategorisinde olup şurup değildir. İsveç Şurubu olarak piyasada bulunan ürünler alkol ve türevleri ile üretilebildiğinden içeriğinde alkol bulunanlar olabilir. Çünkü İsveç Şurubu..
250.00₺ Vergiler Hariç:250.00₺
Marka: My FramaEx Model: İsveç - Çakşır - Spemax Kampanya
Kampanya-İsveç İksiri, Çakşır Çoban Çökerten, Spemax Kapsül İÇİNDEKİLER:İsveç Şurubu İçindekiler - Sarısabır, Ravent Kökü, Mürsafi, Sarısabır, Ravent Kökü, Mürsafi, Centiyane, Devedikeni Kökü, Sinemaki, Tarçın, Kakule, Safran, Kafur, Eğir Kökü, Kudret Helvası, Besbese, Zencefil, ZerdeçalÇakşır ..
250.00₺ Vergiler Hariç:250.00₺
Marka: My FramaEx Model: Kapari - Ayrık Otu - Yakı Otu Ekstraktı
Kapari - Ayrık Otu - Yakı Otu Ekstraktı 250 mlProstxer Ekstrakt; kapari, ayrık otu ve yakı otunun özel olarak formüle edilmesi ile oluşturulmuştur. Bu bitkilerin reaktörde etken maddeleri ayrıştırılarak sıvı ekstrakt formuna dönüştürülmüştür. Ekstrakt ürünler sıvı olup mini partikül seviyesinde oldu..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Kapari Ekstraktı, Kapari Ekstresi 50 ml - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Kapari Ekstraktı
Kapari Ekstraktı, Kapari Ekstresi 50 mlKapari doğada kendiliğinden yetişen ve diğer bir ismi ile gebre otu olarak bilinen dikenli bir bitkidir. Kapari Ekstraktı bu bitkinin etken maddesinden elde edilen sıvı bir ekstre üründür. Türkiye'nin önde gelen ekstrakt üreticilerinden olan Yeşil Naturel/My Fa..
50.00₺ Vergiler Hariç:50.00₺
Kara Mürver Ekstresi Mix 150 ml - Yeşil Naturel Kara Mürver Ekstresi Mix 150 ml - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Kara Mürver Ekstresi
Kara Mürver Ekstresi Mix 150 mlKara Mürver Ekstresi; Beta Glukan, Kara Mürver, Ekinezya, Kuşburnu, Yaban Mersini, Vitamin C, Karadut içeren mix bir ekstrakttır. Kara mürver Latincede ‘’sambucus’’ olarak adlandırılmaktadır. Bu çiçekli bitki cinsi Adoxaceae familyasına aittir. Adoxaceae familyasında y..
70.00₺ Vergiler Hariç:70.00₺
Marka: My FramaEx Model: Karadut Şurubu
Karadut Şurubu 50 mlKaradut konsantresi, zerdeçal ve kantaron özü içermektedir. Ağaçta yetişen bir meyve olan karadut koyu renklidir ve hoş bir lezzete sahiptir. Görünüş olarak da çok güzel olmasının yanında ağacı yılda bir kere meyve vermektedir ve mayıs ayında olgunlaşmaktadır. Yıl içerisinde baha..
15.00₺ Vergiler Hariç:15.00₺
Marka: My FramaEx Model: Kaş Kirpik Serumu
Kaş & Kirpik Serumu, %100 DoğalKaş kirpik serumu genel olarak kaş ve kirpiklerin gürleşmesini sağlar. Yüz güzelliği için önemli bir unsur olan kaş ve kirpik özellikle kadınlar için daha da önemlidir. Kaş ve kirpiklerini şeklen değiştirmek isteyenler için sık sık tercih edilmektedir. Bu serumlar ..
50.00₺ Vergiler Hariç:50.00₺
Kekik Özü, Kekik Ekstresi, Kekik Ekstraktı 50 ml - Yeşil Naturel Kekik Özü, Kekik Ekstresi, Kekik Ekstraktı 50 ml - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: My FramaEx Model: Kekik Ekstraktı
Kekik Özü, Kekik Ekstresi, Kekik Ekstraktı 50 mlKekik bitkisi Anzer çayı, Adi kekik (Akdeniz kekiği), Beyaz kekik, Catır - Girit kekiği,  Güveyotu, Thymus vulgaris, Thymus, Thym olarak da bilinmektedir. Ballıbabagiller ailesine mensuptur. Genellikle çorak topraklarda yetişen ve ç..
60.00₺ Vergiler Hariç:60.00₺
Kırmızı Pancar Ekstraktı 250 ml - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: My FramaEx Model: Kırmızı Pancar Ekstraktı
Kırmızı Pancar Ekstraktı 250 mlEkstraktı Nasıl Kullanabilirim?Kırmızı Pancar ekstraktı günde iki ölçek tüketilmelidir. 1 ölçek sabah, 1 ölçek akşam kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Yemeklerden 1 saat sonra bir bardak su ile birlikte tüketebilirsiniz. İçeriğinde tuz, şeker, maya, glüten, soya..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Marka: My FramaEx Model: Kudret Narı Ekstraktı
Kudret Narı EkstraktıBitkisel destek olarak ifade edilen kudret narı ekstraktı son dönemlerde tercih edilen bir bitkisel destektir. Hem bitkisi hem yetişme koşulları incelendiğinde turuncu renkli bir kabuğun içinde bir inci tanesi gibi saklanmaktadır. Kudret narı daha çok tropikal bölgelerde yetişen..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Marka: My FramaEx Model: Kuru Cilt Kremi
Kuru Cilt KremiHer cilt tipinin farklı özellikleri vardır. Dolayısıyla kullanılan ürünlerinde nitelikleri ile içerisindeki maddelerde değişiklik göstermektedir. Özellikle kuru cilde sahip olan kişilerin bakım yaparken dikkat etmesi gereken noktalar biraz daha fazladır. Çünkü cilt nemini kısa bir sür..
50.00₺ Vergiler Hariç:50.00₺
Melisa Ekstresi & Kantaron Ekstraktı 250 ml - Yeşil Naturel Melisa Ekstresi & Kantaron Ekstraktı 250 ml - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Melisa Ekstresi & Kantaron Ekstraktı
Melisa Ekstresi & Kantaron Ekstraktı 250 mlDoğada pek çok bitki bulunmaktadır ve bu bitkiler farklı şekillerde tüketilmektedir. Bazı bitkiler doğada bulunduğu hali ile tüketilebilirken, bazı bitkilerin ise tüketilmek üzere farklı uygulamalardan geçirilmesi mümkündür. Melisa ekstresi & kantar..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Muhteşem İkili: Naturel Fit ve Enginar Ekstraktı Muhteşem İkili: Naturel Fit ve Enginar Ekstraktı
Çok Satan -11 %
Marka: My FramaEx Model: NaturelFit - Enginar Kampanya
Muhteşem İkili: Naturel Fit ve Enginar Ekstraktı İÇİNDEKİLER:NATUREL FİT EKSTRAKT: Altın Otu, Civan Perçemi, Zerdeçal, Deve Dikeni Tohumu, Mate, Kişniş, Rezene, Zeytin Yaprağı, Funda, Açlık Otu, Oğul Otu, Aspir, Çörek Otu, Kiraz Sapı, Mısır Püskülü, Biberiye, Kekik, Spirulina, Sinameki, Pa..
169.00₺ 150.00₺ Vergiler Hariç:150.00₺
Marka: My FramaEx Model: Naturel Fit Ekstrakt
Naturel Fit Ekstrakt Tercih EdinNaturel Fit Ekstrakt isimli ürün Yeşil Naturel firması tarafında üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. İçerisinde pek çok bitkinin özü bir arada yer alan bu ürünün, kullanım önerisi günde 3 tatlı kaşığıdır. Bol su ile tüketilmesi ve kullanılmadan hemen önce çalkalanmas..
70.00₺ Vergiler Hariç:70.00₺
Marka: My FramaEx Model: Omega 3 Balık Yağı
Omega-3 Balık Yağı 60 KapsülOmega-3, DHA ve EPA içermektedir. Şeker, tuz ve nişasta içermez. Gluten, buğday, süt ürünleri, soya ve maya gibi potansiyel alerjenleri içermez. Renklendirici, yapay aroma, tatlandırıcı, ve koruyucular kullanılmamıştır. Vegan ve vejeteryan için uygundu..
60.00₺ Vergiler Hariç:60.00₺
Marka: My FramaEx Model: Propolis Damla
Propolis Damla, Sıvı Propolis (50 ml)Propolis damla katı propolisin sıvı formudur. Propolis, arıların iğne yapraklı olan ağaçlardan bitkilerin yaprak, tomurcuk, gövde ile salgılarından elde edilen reçine gibi bir üründür. Propolisi antimikrobiyal  ve antioksidan etkileri nedeniyle petek hijyeni..
70.00₺ Vergiler Hariç:70.00₺
Prost Oil 50 cc - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: My FramaEx Model: Prost Oil 50 cc - Yeşil Naturel
Prost Oil 50 ccİÇİNDEKİLER:Cüce Palmiye Yağı, Kapari Ekstrakt, Kabak Çekirdeği Yağı, Deve Dikeni Tohumu Yağı, Tiger OilKULLANIMI:Günde 5 damla kullanınız.KARGO BİLGİSİ:Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü..
40.00₺ Vergiler Hariç:40.00₺
Marka: My FramaEx Model: Spemax Plus
Spemax Plus Kapsül 45 AdetGün içinde tüketilen besinlerde bulunan vitamin ve mineraller vücutta depolanır. Eğer gün içinde vücudun ihtiyacı olan vitamin ve mineral depolanmazsa bireyin vücut direnci zayıflayacak, çeşitli rahatsızlıklar zamanla ortaya çıkacaktır. İnsanların günlük ihtiyacı olan vitam..
100.00₺ Vergiler Hariç:100.00₺
Marka: My FramaEx Model: Stretch Marks
Stretch Marks Masaj KremiStretsch Marks Masaj Kremi sağlık için herhangi bir zarar barındırmamaktadır. Ürünün içeriğinde farklı yağlar kullanılmıştır. Bu yağlar ise özel olarak üretilmiştir. Argan yağı, zeytinyağı, kantaron yağı gibi farklı yağlar bir arada kullanılmıştır. Stretsch Marks Masaj Kremi..
30.00₺ Vergiler Hariç:30.00₺
Tanson X Diya Ekstrakt 250 ml - Yeşil Naturel Tanson X Diya Ekstrakt 250 ml - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Tanson X Diya
Tanson X Diya Ekstrakt 250 mlTanson X Diya Ekstrakt pek çok bitkiyi içerisinde barındıran mix bir üründür. Ürünün içerisinde yer alan bitkilerin başında zeytin yaprağı gelmektedir. Ürün içerisinde yer alan her bir bitki gibi zeytinin yaprağının kullanılması da büyük araştırmalar neticesinde gerçekle..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Udi Hindi Ekstraktı 50 ml - Yeşil Naturel
Yeni Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Udi Hindi Ekstraktı
Udi Hindi Ekstraktı, Udi Hindi Ekstresi 50 mlUdi hindi bitkisi Doğu Asya'da yetişen bir ağaçtan elde edilmektedir. Daha sıklıkla Çin’de rastlanılmaktadır. Her mevsim yapraklarını görebilirsiniz. Bitki, mevsim geçişlerinden etkilenmez. Ülkemizde udi hindi bitkisi genellikle süs bitkisi olarak yetişti..
50.00₺ Vergiler Hariç:50.00₺
Udi Hindi Yağı 20 ml - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: My FramaEx Model: Udi Hindi Yağı 20 ml - Yeşil Naturel
Udi Hindi Bitkisi Yağı 20 mlUdi hindi bitkisi Doğu Asya'da yetişen bir ağaçtan elde edilmektedir. Daha sıklıkla Çin’de rastlanılmaktadır. Her mevsim yapraklarını görebilirsiniz. Bitki, mevsim geçişlerinden etkilenmez. Ülkemizde udi hindi bitkisi genellikle süs bitkisi olarak yetiştirilmektedir. Ağac..
40.00₺ Vergiler Hariç:40.00₺
Üzüm Çekirdeği Ekstresi, Üzüm Çekirdeği Ekstraktı 250 ml Üzüm Çekirdeği Ekstresi, Üzüm Çekirdeği Ekstraktı 250 ml
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Üzüm Çekirdeği Ekstresi
Üzüm Çekirdeği Ekstresi, Üzüm Çekirdeği Ekstraktı 250 mlÜzüm çekirdeği ekstresi, bütün şekilde olan üzüm çekirdeğinin endüstriyel türevidir. Üzüm çekirdeğinin sahip olduğu kalite proantosiyanidinlerden ortaya çıkan prosiyanidinlerin içeriği göz önüne alınarak ölçülmektedir. Genel mahiyette bakılacak..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Yabani İğde Ekstresi, Yalancı İğde 150 ml - Yeşil Naturel Yabani İğde Ekstresi, Yalancı İğde 150 ml - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Yaban İğde Ekstresi
Yabani İğde Ekstresi, Yalancı İğde 150 ml Yabani iğde; yaprakları, çiçekleri, tohumları ve meyveleri birçok alanda  kullanılan faydalı bir bitkidir. A, B1, B2, B6, C vitaminleri ve diğer aktif bileşenleri içeren yabani iğde, yalancı iğde olarak da adlandırılır. Yabani iğde ekstresi olan bu..
70.00₺ Vergiler Hariç:70.00₺
Yanık Kremi, Yara Kremi 50 ml - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Yanık, Yara Kremi
Yanık Kremi, Yara Kremi 50 mlHem çocukların hem de yetişkinlerin vücudunda oluşan yanıklar kolay geçmediği gibi izler de bırakabiliyor. Yanık sonrasında bölgeye uygulanan yöntemler geçici etki oluştursa da deri üzerinde oluşan yanıklar derecesine göre farklı sürelerde iyileşiyor, deri üzerinde iz bı..
30.00₺ Vergiler Hariç:30.00₺
Marka: My FramaEx Model: Zencefil Ekstresi
Zencefil Ekstresi, Zencefil Ekstraktı 250 mlZencefil, zerdeçal (Curcuma longa), kakule (Elettaria cardamomum) ve galangal da içeren Zingiberaceae ailesindedir. Zencefil, Güneydoğu Asya Adası'nda doğmuş ve muhtemelen ilk olarak Avustralyalı halklar tarafından evcilleştirilmiştir. Avustralya'ya genişl..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Marka: My FramaEx Model: Zerdeçal Ekstraktı
Zerdeçal Ekstraktı 250 mlZerdeçal, zerdeçal bitkisinden gelen bir baharattır. Asya yemeklerinde yaygın olarak kullanılır. Sıcak, acı bir tada sahiptir ve köri tozlarını, hardalları, ezmeleri ve peynirleri lezzetlendirmek veya renklendirmek için sıklıkla kullanılır. Genellikle gıdaları ve kozmetikler..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Marka: My FramaEx Model: Zerdeçal - Isırgan - Hyaluronic Kampanya
Zerdeçal, Isırgan Yaprağı Ekstrakt, Hyaluronic Acid Kapsül İÇİNDEKİLER:Zerdeçal Ekstraktı İçindekiler - Zerdeçal EkstraktıeIsırgan Yaprağı Ekstraktı İçindekiler - Isırgan Yaprağı EkstraktıHyaluronic Acid  İçindekiler - Hyaluronic Acid KULLANIMI:Sabah - Öğle - Akşam olacak şekilde her ..
225.00₺ Vergiler Hariç:225.00₺
Marka: My FramaEx Model: Zeytin Yaprağı Ekstraktı
Zeytin Yaprağı Ekstraktı, Zeytin Yaprağı Ekstresi 250 mlZeytin yaprağı, zeytin ağacının (Olea europaea) yaprağıdır. Zeytin, yaprak ve ekstraktları oldukça sık tüketilen ürünlerdir.Yeşil Naturel olarak kaliteli  ve müşteri memnuniyeti temelli ürünlerimizden biri olan zeytin yaprağı ekstraktı bir..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Gösterilen: 1 ile 51 arası, toplam: 51 (1 Sayfa)
Çerez Kullanım Bildirimi
İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için Cookie kullanıyoruz. Tarayıcınızdan Cookie ayarlarınızı değiştirmediğiniz sürece bu sitede Cookie kullanımını kabul ettiğinizi varsayacağız. İnternet sitemizde yer alan Gizlilik Politikası.