Üçlü Kampanya-İsveç İksiri, Çakşır Çoban Çökerten, Spemax Kapsül

İndirim!

Üçlü Kampanya-İsveç İksiri, Çakşır Çoban Çökerten, Spemax Kapsül

 250,00 600,00

ALKOL İÇERMEZ! SU BAZLIDIR!

Temizle

Paylaş

Stok kodu: İsveç-Çakşır-Spemax-Kampanya Kategoriler: , , Etiketler: , , , , ,

Açıklama

Üçlü Kampanya-İsveç İksiri, Çakşır Çoban Çökerten, Spemax Kapsül

 

İÇİNDEKİLER:

İsveç Şurubu İçindekiler – Sarısabır, Ravent Kökü, Mürsafi, Sarısabır, Ravent Kökü, Mürsafi, Centiyane, Devedikeni Kökü, Sinemaki, Tarçın, Kakule, Safran, Kafur, Eğir Kökü, Kudret Helvası, Besbese, Zencefil, Zerdeçal

Çakşır Çoban Çökerten İçindekiler – Çoban Çökerten Ekstraktı, Çakşır Ekstraktı

Spemax Kapsül İçindekiler – Arjinin (Amino Asit), Karnitin (Vitamin BT), Vitamin C, Vitamin B12, Azgın teke otu, Maca bitkisi, Demir dikeni (Tribulus terrestis), Folik asit, Selenyum, Koenzim Q10, Çinko, Üzüm ekstraktı, Keçiboynuzu ekstraktı

KULLANIMI:

Sabah – Öğle – Akşam olacak şekilde her bir ürünü bir ölçek/adet olacak şekilde aç olarak (mide sorunu olmayanlar) tüketiniz. Mide sorunu olanların tok olarak tüketmesi önerilir. Örneğin;

Sabah – İsveç İksiri (bir ölçek),

Öğle – Spemax (bir adet),

Akşam – Çakşır Çoban Çökerten (bir ölçek)

ekstrakt kullanımı

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00’e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

 

BİLGİLENDİRME:

Yasal mevzuat çerçevesinde ürünlerimiz bitkisel destek olarak nitelenmektedir. T.C. ilgili yasa ve yönetmelikleri gereği bu ürünler ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılması yasa koyucu tarafından men edilmiştir. Ürünlerimiz ilaç değildir. Yeşil Naturel ve My FarmaEx tarafından üretilen ürünler bitkisel takviye özelliğindedir.

 

İADE İLE İLGİLİ UYARI:

Yeşil Naturel ve My FarmaEx Ürünleri tamamen bitkisel olup içeriğinde herhangi kimyasal bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bu nedenle ürünlerimiz orjinal tat ve kokudadır. Özellikle ekstraktlar yapıldıkları bitkilerin etken maddelerini içerdiklerinden dolayı tatları acıdır.

Yukarıda kullanım bölümünde ekstraktları nasıl kullanabileceğiniz açıklanmıştır. Bu açıklamaları ne satın aldığınızın ve nasıl kullanacağınızın farkında olmanız için yapmaktayız. Bu açıklamaları dikkatli okuyun çünkü ürünlerin tadı ve kokusu ile ilgili iade kabul etmemekteyiz.

 

FİRMA BİLGİLERİ:

İşletme Kayıt Belgesi : TR-33-K-006067

 

Yeşil Naturel, My FarmaEx Sertifikalar

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Üçlü Kampanya-İsveç İksiri, Çakşır Çoban Çökerten, Spemax Kapsül” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesajı Gönder
1
Soru Sor
Üçlü Kampanya-İsveç İksiri, Çakşır Çoban Çökerten, Spemax Kapsül ürünümüzü ₺ 250,00 fiyat ile alabilirsiniz. Ekstrakt ürünlerimizde kargo ücretsizdir. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sepetiniz

Sepetiniz Boş

0