Pelin Otu Ekstraktı

Pelin Otu Ekstraktı

 99,00

ALKOL İÇERMEZ! SU BAZLIDIR!

Paylaş

Stok kodu: Pelin Otu Ekstraktı Kategoriler:

Açıklama

Pelin Otu Ekstraktı

Artemisia, Pelin Otu Ekstresi

Madagaskar Cumhurbaşkanı Andry Rajoelina, corona virüse karşı geliştirdiklerini öne sürdüğü bitkisel ilacı kameralar önünde içti. Rajoelina söz konusu ilacın test edildiğini ve şu ana kadar iki hastanın sağlına kavuştuğunu söyledi. Rajoelina, Madagaskar Uygulamalı Araştırma Enstitüsü’nün geliştirdiği ve sıtma tedavisinde kullanılmasıyla bilinen artemisia bitkisi ve ülkedeki birçok “şifalı otun” karışımından oluşan “Covid Organics” adını verdikleri ilacın tanıtımını yaptı. Haberin devamı için aşağıdaki Sabah Gazetesi bağlantısını tıklayınız.

KAYNAK: Sabah Gazetesi (Tıklayınız)

Sıtmaya Karşı Bulduğu İlaçla Nobel Kazanan Çinli Kimyager: Tu Youyou:

Sıtmaya Karşı Bulduğu İlaçla Nobel Kazanan Çinli Kimyager: Tu Youyou

tu ve araştırma ekibi, eski çin tıbbı metinlerinde açıklanan bilgiler temelinde sıtmaya karşı etkinliği olduğu varsayılan bitkileri tanımlayarak başladı. ekip, 640 bitki tanımladı, ve ardından, sıtmaya neden olan plasmodium parazitleri ile enfekte olmuş fareleri iyileştirme kabiliyetlerini tespit etmek için için yaklaşık 200 bitki türünden 380 özüt test etti. tatlı pelin otu- artemisia annua’dan elde edilen bir ekstrakt başarılı oldu. Devamını kaynaktan okuyabilirsiniz. KAYNAK: Ekşi Şeyler

Artemisia Annua L. :

50-150 cm yükseklikte, tüysüz, kuvvetli ve hoş kokulu, bir yıllık, otsu bir bitkidir. Uçucu yağ ve rezin taşır.

Dahilen dizanteri ve vereme karşı, infusyon (% 2-3) halinde, haricen ise çıbanları iyileştirici olarak kullanılmıştır.

KAYNAK: Prof. Dr. Turhan BAYTOP: Türkiye’de Bitkiler ile Tedavi (Geçmişte ve Bugün), s.352 – İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi, İstanbul (1984).

İÇİNDEKİLER:

Pelin Otu Ekstresi 250 ml

KULLANIMI:

ekstrakt kullanımı

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00’e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

İADE İLE İLGİLİ UYARI:

Yeşil Naturel ve My FarmaEx Ürünleri tamamen bitkisel olup içeriğinde herhangi kimyasal bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bu nedenle ürünlerimiz orjinal tat ve kokudadır. Özellikle ekstraktlar yapıldıkları bitkilerin etken maddelerini içerdiklerinden dolayı tatları acıdır.

Yukarıda kullanım bölümünde ekstraktları nasıl kullanabileceğiniz açıklanmıştır. Bu açıklamaları ne satın aldığınızın ve nasıl kullanacağınızın farkında olmanız için yapmaktayız. Bu açıklamaları dikkatli okuyun çünkü ürünlerin tadı ve kokusu ile ilgili iade kabul etmemekteyiz.

BİLGİLENDİRME:

Yasal mevzuat çerçevesinde ürünlerimiz bitkisel destek olarak nitelenmektedir. T.C. ilgili yasa ve yönetmelikleri gereği bu ürünler ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılması yasa koyucu tarafından men edilmiştir. Ürünlerimiz ilaç değildir. Yeşil Naturel ve My FarmaEx tarafından üretilen ürünler bitkisel takviye özelliğindedir.

FİRMA BİLGİLERİ:

İşletme Kayıt Belgesi : TR-33-K-006067

 

Yeşil Naturel, My FarmaEx Sertifikalar

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Pelin Otu Ekstraktı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesajı Gönder
1
Soru Sor
Pelin Otu Ekstraktı ürünümüzü ₺ 99,00 fiyat ile alabilirsiniz. Ekstrakt ürünlerimizde kargo ücretsizdir. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sepetiniz

Sepetiniz Boş

0