Ginseng Ekstraktı, Ginseng Ekstresi 100 ml

Ginseng Ekstraktı, Ginseng Ekstresi 100 ml

 60,00

Çin tıbbının mucizevi bitkisi ginsengin en iyi formu: Ginseng Ekstraktı. Ekstrakt olan ürünümüz vücudunuz tarafından hızlıca emilir ve etki eder.

Paylaş

Stok kodu: GinsengEkstraktı Kategoriler: Etiketler: , ,

Açıklama

Ginseng Ekstraktı, Ginseng Ekstresi 100 ml

Türkiye’nin başta gelen ekstrakt üreticilerinden olan Yeşil Naturel/My FarmaEx olarak sizlere ginseng bitkisinin ekstre formunu hazırladık. Ekstrakt ile bitkinin etken maddesini ayırıp sıvı olarak sizlerin kullanımına sunuyoruz: Ginseng Ekstraktı! Bu şekilde etken maddenin kana karışması ve etki etmesi daha kolay olacaktır.

Ginseng (Radix Ginseng, R. Panax ginseng)

Pcinax ginseng G A. Meyer (Araliaceae) türünün kökleridir. Bu tür 100 cm kadar azık köklü, otsu ve çok yıllık bir bitkidir. Uzak Doğu ülkelerinde (Çin, Japonya, Kore vs.) yabani olarak bulunur ve aynı zamanda yetiştirilir. 10 yıldan daha yaşlı kökler ilAç elde etmekte kullanılır. Kökler çatallı ve etlidir. Glikozitler (panaksozid’ler), saponinler ve (D grubu vitaminler ve hormona benzer maddeler) taşımaktadır.

Kalp kuvvetlendirici ve yorgunluğu giderici özellikleri vardır. 2000 yıldan beri Çin’de cinsel yetmezliğe karşı kullanılmaktadır. Köklerden hazırlanan müstahzarlar bugün Avrupa’da bilhassa gençliği muhafaza edici ve cinsel kudreti arttırıcı olarak geniş mikyasta kullanılmaktadır.

Memleketimizde henüz tanınmamakla beraber, Avrupa’dan özel olarak getirtilen, ginseng müstahzarları meraklılarca kullanılmaktadır.

KAYNAK: Prof. Dr. Turhan BAYTOP: Türkiye’de Bitkiler ile Tedavi (Geçmişte ve Bugün), s.236 – İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi, İstanbul (1984).

İÇİNDEKİLER:

Ginseng Ekstraktı

KULLANIMI:

ekstrakt kullanımı

KARGO BİLGİSİ:

Hafta içi gün içerisinde saat 13:00’e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

BİLGİLENDİRME:

Yasal mevzuat çerçevesinde ürünlerimiz bitkisel destek olarak nitelenmektedir. T.C. ilgili yasa ve yönetmelikleri gereği bu ürünler ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılması yasa koyucu tarafından men edilmiştir. Ürünlerimiz ilaç değildir. Yeşil Naturel ve My FarmaEx tarafından üretilen ürünler bitkisel takviye özelliğindedir.

FİRMA BİLGİLERİ:

İşletme Kayıt Belgesi : TR-33-K-006067

Yeşil Naturel, My FarmaEx Sertifikalar

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Ginseng Ekstraktı, Ginseng Ekstresi 100 ml” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesajı Gönder
1
Soru Sor
Ginseng Ekstraktı, Ginseng Ekstresi 100 ml ürünümüzü ₺ 60,00 fiyat ile alabilirsiniz. Ekstrakt ürünlerimizde kargo ücretsizdir. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sepetiniz

Sepetiniz Boş

0