Menü
Sepetim

Ekstrakt, Ekstre

Ekstrakt Ya Da Diğer İsmi İle Ekstre Ürünler

Sağlıklı ve doğal yaşam konusunda en fazla gündeme gelen kavramlardan birisi de ekstrakttır. Bitki eksraktları kavramı çok sık şekilde sağlık yaşam beslenme ve gıda takviyelerinde kullanılmaktadır. Ekstrakt temel olarak doğadaki bitkilerin özel “ekstraksiyon” teknikleri ile elde edilmiş olan bitki özleri olup ekstre olarak da bilinmektedir. Yeşil Naturel bu alandaki önemli çalışmaları ile hem Türkiye’de hem de global ölçekte bitkilerin ekstraktlarının hazırlanmasında kalite standartlarını belirliyor. Bitkilerin içerdiği yüksek mineral ve vitaminlerin doğrudan ve katkısız bir şekilde alınabilmesi açısından devrim niteliğinde ürünlerdir. Mevcut özellikleri vesilesi ile de oldukça yaygın şekilde tüketilmektedir.

Ekstrakt Nedir?

Sağlıklı yaşam için sıklıkla kullandığından ekstrakt nedir konusu da merak ediliyor. En genel tanımlaması itibari ile ekstraktlar, bitkilerin özüdür. Daha geniş anlamı ile de bitkilerin rektör aracılığı ile etken maddelerinin çıkartılarak sıvı forma getirilmiş halidir. Mevsiminde toplanmış bitkilerin kurutulmuş hallerinde uygulanan özel ekstraksiyon teknikleri ile elde edilen bitki özleridir. Yapılan bilimsel araştırmalara göre bir bitkinin içerdiği başta vitamin ve mineralleri olmak üzere tüm besin değerlerinin vücuda alınmasının etkili yollarından birisidir. Bitkilerin vücut için sağladığı faydaları açısından en etkili yöntem olması vesilesi ile de sağlıklı yaşam programlarının önemli bileşenlerinden birisi haline gelmiştir. Bitkilerin içerdiği ana bileşenleri sakladığı özlerinin çıkartılmasında Yeşil Naturel son derece gelişmiş sistemleri kullanıyor. Özel olarak tasarlanan üretim tesislerinde, el değmeden ve tamamen doğal şekilde bitkilerin etken maddeleri çıkartılarak, sıvı olarak üretilmektedir.

Ekstrakt Üretim Reaktörü

Modern toplumlarda ekstrakt kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Günümüz ilaç sanayisine yön veren global ilaç şirketleri tarafından dahi geliştirilen ilaçların içeriklerinde bitkilerin ekstraktları bulunur. Doğada şifalı bitkiler olarak belirtilen tüm bitki türlerinin ekstraktı üretilebilmektedir. Türkiye ekstrakt üretiminde dünyanın lider ülkelerinden birisi konumunda bulunuyor. Ülkemizde eksrakt üretiminde yakalanan başarıda güçlü paya sahip Yeşil Naturel zor eksrakt ürünleri dhi üretme kabiliyetine sahiptir. Bu ürünlerden olan propolisin dahi ekstrakt ürün yelpazemizde yer alıyor. En zorlu bitkilerden dahi son derece kaliteli bir şekilde ekstarktlarını alarak, sıvı olarak şişelerde satışını gerçekleştiriyor. Bitki ekstraktları üretimi kullanılan bitki türüne göre değişkenlik gösterir. Üretim teknikleri en ileri teknolojik altyapıya sahip olurken kesinlikle besin değerlerini kaybetmesine neden olacak zararlı işlem ve katkı maddeleri içermez. Böylelikle her yaş grubundan kişinin periyodik olarak tüketimini gerçekleştirebilmesi mümkündür.

Ekstrakt Nasıl Üretilir?

Bitkisel ekstraktlar güçlü etkileri ile vücutta bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde katkıda önemli bir rol üstlenir. Vücut enerjisinin dengelenmesine yardımcı olması vesilesi ile de hem sağlık yaşam hem de spor egzersizleri için ideal ürünlerdir. Bitki ekstraktlarında kullanılan farklı bitkiler bulunuyor. Yeşil Naturel, ileri nesil üretim altyapısı ile tüm bitkilerin ekstraktını çıkartabilme potansiyeline sahiptir. Bu potansiyeliyle de ekstrakt kategorisinde onlarca farklı ekstrakt çeşidi bulunuyor.

Propolis yapısal özellikleri dolayısı ile özünün çıkartılmasındaki en zorlu bitkilerden birisidir. Ancak Yeşil Naturel dinamik üretim altyapısı sayesinde propolis ekstraktı üretimi de gerçekleştirebiliyor. Sadece sağlık sorunları yaşanlar için değil sağlıklı bir yaşam adına form ve düzenine dikkat edenler içinde özel bir üründür. Bitkilerin etken maddelerini çıkartarak sıvı olarak şişeleyen Yeşil Naturel ile her bitki için ekstrakta kolayca ulaşılabiliyor. Özellikle en bilinen bitki türlerinden, en özel bitki türlerine kadar her biri için taze ve doğal ekstrakt türleri bulunuyor. Bitkisel ekstraktlar 150 ml ve 250 ml şeklindeki şişelerde sıvı olarak hazırlanmaktadır. Bu şekilde uzun süreli olarak tazeliğini kaybetmeden bitkilerin ekstraktlarının kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Yeşil Naturel, propolis başta olmak üzere tüm bitkilerin ekstrakt üretiminde önde gelen firmalardan birisidir. Bitkisel ekstrakt üreticileri arasında altyapısı ve geniş ürün çeşitliliği ile doğadaki tüm bitkilerin faydalarından yararlanmaya yardımcı oluyor.


Kurutulmuş ve taze bitkilerin ekstraktlarını çıkartabilecek altyapıya sahip Yeşil Naturel aynı zamanda yabani iğdenin ekstraktını üretebilme kapasitesine sahiptir. Bu açıdan da ulusal ölçekte başarılı çalışmaları bulunan bir firmadır. Zira yabani iğde ekstresi ürününü Türkiye’de üreten tek firmadır. Kategoride bulunan propolis ve yabani iğde ekstraktları ile diğer tüm ekstraktlar ile doğadaki her bitkilerinin faydalarından yararlanılabilmenizi sağlıyor. Bitkisel ekstraktlar arasında öne çıkan diğer bir ekstre de çakşır çoban çökerten ekstraktıdır. İçeriğindeki yüksek besin değerleri ile çakşır ve çoban çökerten bitkilerinin özlerinden yani ekstraktlarından hazırlanan doğal karışıma sahiptir.

Bitkisel Ekstrakt Çeşitleri

Doğada bulunan hemen hemen her bitkinin özü çıkartılabilir. Bazı bitkiler diğerlerine oranla yapısal özellikleri nedeni ile daha zorludur. Bu nedenle de her firma tarafından ekstraktlarının çıkartılabilmesi mümkün değildir. Buna karşın Yeşil Naturel propolis ve yabani iğde yapraklarının ekstraktlarını da üretebilmektedir. Günümüzde tüketilemeyen ya da tüketimi zorlu olan veya faydalarından doğrudan yararlanılmak istenen tüm meyvelerin ekstraktı Yeşil Naturel’de bulunuyor. Türkiye’de ve dünyada yetişen tüm bitki ve meyvelerin ekstraktını üretebiliyor. Enginar, ginkgo biloba, hayıt civan perçemi, horus’un gözü, kara mürver ve pelin otu ekstraktları bunlardandır. Bitki ekstraktları tamamen doğal teknikler kullanılarak üretildiğinden bitkinin özündeki tüm faydalarını güçlü bir şekilde korur. Her bir bitki ekstraktının içeriğinde bulunan vitamin ve minerallerine göre sağladığı faydaları değişkenlik gösterir. Kullanım amacına hitap eden içeriğe ve özelliklere sahip olan ekstraktları seçerek, güçlü bir besin takviyesi alınabilir.


Sıvı ekstrakt kullanım önerilerine göre kolayca herkes tarafından kullanılabiliyor. Lezzetli ve sağlıklı yapısı ile uzmanlar tarafından da mutlaka tüketilmesi öneriliyor. Periyodik olarak bağışıklık sistemini güçlendirmek, enerji kazanmak ve çeşitli sağlık sorunlarına destek olması amacı ile kullanımı gerçekleştirilebilir. Yeşil Naturel uzmanlarımız tarafından tavsiye edilen miktarda düzenli kullanımının gerçekleştirilmesi için farklı boyutlarda şişe seçenekleri bulunuyor. Her zaman en taze mahsullerden üretilen bitki ekstraktlarını taze olarak tüketebilmeniz için 150 ml ve 250 ml olarak iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tüm bitki sıvı ekstraktı için bu iki seçenek mevcuttur. Bu şekilde kullanım yoğunluğuna ve kullanım amacına göre en uygun kullanımı gerçekleştirmek üzere satın alım gerçekleştirebilirsiniz.

Alıç Ekstresi, Alıç Ekstraktı 250 ml - Yeşil Naturel Alıç Ekstresi, Alıç Ekstraktı 250 ml - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Alıç Ekstresi
Alıç Ekstresi, Alıç Ekstraktı 250 mlAlıç, gülgiller familyasından bir ağaç türüdür. İlkbahar ayında çiçek açar ve çiçekleri beyaz ya da pembedir. Sarı ve kırmızı renkte meyve veren alıcın meyveleri 6-10 mm çapında olur. Ülkemizde özellikle Akdeniz ikliminin etkin olduğu yerlerde yetişir. Uzun yıl..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Alkolsüz İsveç Şurubu, İsveç İksiri 250 ml - Yeşil Naturel Alkolsüz İsveç Şurubu, İsveç İksiri 250 ml - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: İsveç İksiri 250 ml
Alkolsüz İsveç Şurubu, İsveç İksiri 250 mlİsveç şurubu asıl adını Sweden Bitter ya da Swedish Bitter’dan alır. Geçmişi çok eskilere dayansa da gün geçtikçe popülaritesi artmakta ve daha faza kişi, İsveç şurubu nedir diye merak etmektedir. İsveç şurubu, özel bir bitki özü karışımıdır. Çeşitli bit..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Çakşır Çoban Çökerten Ekstraktı 250 ml - Yeşil Naturel Çakşır Çoban Çökerten Ekstraktı 250 ml - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Çakşır Çoban Çökerten Ekstraktı
Çakşır Çoban Çökerten Ekstraktı 250 mlEkstrakt, bitki özlerinden elde edilmektedir. Reaktör aracılığı ile bitkilerde bulunan etken maddeler çıkartılır ve sıvı hale getirilir. Ekstrakt için bitkiler mevsiminde toplanmaktadır. Özel tekniklerle kurutulan bitkilerden bitki özleri elde edilir. Bu teknikl..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Doğal Antibiyotik (Farmacid), Doğalını Alın - Yeşil Naturel Doğal Antibiyotik (Farmacid), Doğalını Alın - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Farmacid Doğal Antibiyotik
Doğal Antibiyotik (Farmacid), Doğalını Alın Doğal Antibiyotik (Farmacid) ekstrakt üründür. Propolis, zerdeçal, kolostrum ve sarımsak bitkilerinin etken maddelerinin reaktörde sıvı forma dönüştürülmesi ile elde edilmektedir. Doğal antibiyotik farmacid (Propolis, Zerdeçal, Kolostrum, Sarımsa..
30.00₺ Vergiler Hariç:30.00₺
Enginar Ekstresi, Enginar Ekstraktı 250 ml - Yeşil Naturel Enginar Ekstresi, Enginar Ekstraktı 250 ml - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Enginar Ekstresi
Enginar Ekstresi, Enginar Ekstraktı 250 mlSağlıklı bir yaşamın anahtarı sağlıklı bir şekilde beslenmekten geçmektedir. Ancak bu sadece tüketilen besinler ile her zaman mümkün olamamaktadır. Bitkisel takviye edici olan ürünlerde beslenme listesi içerisinde yer almalıdır. Akdeniz mutfağının vazgeçilme..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Marka: My FramaEx Model: Ginkgo Biloba Ekstraktı
Ginkgo Biloba Ekstraktı 250 mlGinkgo Biloba ekstraktı, Ginkgo Biloba bitkisinden elde edilir. Bu bitki, 150 milyon yıl önceye kadar geçmişi dayanan bir bitki grubunun bir parçasıdır. Aynı zamanda hayatta kanan nadir üyelerinden birisidir. M. Ö. 2600’lü yıllara kadar kullanımı uzanmaktadır. Bitkiy..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Marka: My FramaEx Model: Ginseng Ekstraktı
Ginseng Ekstraktı, Ginseng Ekstresi 100 mlTürkiye'nin başta gelen ekstrakt üreticilerinden olan Yeşil Naturel/My FarmaEx olarak sizlere ginseng bitkisinin ekstre formunu hazırladık. Ekstrakt ile bitkinin etken maddesini ayırıp sıvı olarak sizlerin kullanımına sunuyoruz: Ginseng Ekstraktı! Bu şekilde..
60.00₺ Vergiler Hariç:60.00₺
Hayıt Ekstraktı, Civanperçemi Ekstraktı 250 ml - Yeşil Naturel Hayıt Ekstraktı, Civanperçemi Ekstraktı 250 ml - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Hayıt Civanperçemi Ekstraktı
Hayıt Civanperçemi Ekstraktı 250 mlHayıt ekstraktı, civan perçemi ekstraktı ve aslan pençesi eksraktını tek bir üründe sizlere sunuyoruz. Bu bitkilerin her birisinin özellikleri farklıdır ve özel olarak hazırlanarak tercihinize açılmıştır. Ekstrakt içerisinde yer alan hayıt, vitex agnus-castus adıyl..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Horusun Gözü - Üzerlik Tohumu Ekstraktı 150 ml - Yeşil Naturel Horusun Gözü - Üzerlik Tohumu Ekstraktı 150 ml - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Horusun Gözü
Horusun Gözü - Bitkisel Sıvı Ekstrakt 150 mlDoğal yaşama olan inanç her geçen gün artıyor. İnsanlar, sağlıklı bir bedene sahip olmak ve günlük yaşamlarında doğal ürünler kullanarak sağlığını desteklemek istiyor. Ekstrakt ise bu alanda insanların tercihi oluyor. Ekstrakt, bitki özlerinin kullanılması..
90.00₺ Vergiler Hariç:90.00₺
İmmumax Ekstrakt 50 ml - Yeşil Naturel İmmumax Ekstrakt 50 ml - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: İmmumax Ekstrakt
İmmumax Ekstrakt 50 mlTürkiye'nin başta gelen ekstrakt üreticilerinden olan Yeşil Naturel/My FarmaEx olarak sizlere Propolis, Sarımsak, Ekinezya, Zencefil, Kekik, Cistus, Karabiber bitkilerinin ekstre formunu hazırladık. Ekstrakt ile bitkinin etken maddesini ayırıp sıvı olarak sizlerin kullanımına s..
50.00₺ Vergiler Hariç:50.00₺
Isırgan Otu Ekstresi 250 ml, Isırgan Tohumu - Yeşil Naturel Isırgan Otu Ekstresi 250 ml, Isırgan Tohumu - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Isırgan Otu Ekstresi
Isırgan Otu Ekstresi 250 ml, Isırgan TohumuIsırgangiller familyasına ait olan ısırgan otu, fitoterapi alanında kullanılan bitkilerdendir. Bitki, mayıs ve ağustos ayları arasında çiçek açar. Dik gövdeli olan bu bitkinin yapraklarında yakıcı tüyler bulunuyor. Bu tüyler nedeniyle bitkiye temas etmek pe..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Marka: My FramaEx Model: İsveç - Alıç - Ginkgo Kampanya
İsveç İksiri, Alıç Yaprağı, Ginkgo Biloba Ekstrakt Kampanyası İÇİNDEKİLER:İsveç Şurubu İçindekiler - Sarısabır, Ravent Kökü, Mürsafi, Sarısabır, Ravent Kökü, Mürsafi, Centiyane, Devedikeni Kökü, Sinemaki, Tarçın, Kakule, Safran, Kafur, Eğir Kökü, Kudret Helvası, Besbese, Zencefil, ZerdeçalGinkg..
250.00₺ Vergiler Hariç:250.00₺
Marka: My FramaEx Model: İsveç - Hayıt - Relax Kampanya
İsveç İksiri, Hayıt Civan Perçemi, Relax Ekstrakt Kampanya İÇİNDEKİLER:İsveç Şurubu İçindekiler - Sarısabır, Ravent Kökü, Mürsafi, Sarısabır, Ravent Kökü, Mürsafi, Centiyane, Devedikeni Kökü, Sinemaki, Tarçın, Kakule, Safran, Kafur, Eğir Kökü, Kudret Helvası, Besbese, Zencefil, ZerdeçalHayıt Ci..
250.00₺ Vergiler Hariç:250.00₺
Marka: My FramaEx Model: İsveç İksiri 150 ml
İsveç İksiri (Swedish Bitters) İsveç Şurubu 150 mlNeden Ekstrakt: Önemli - Okumadan Geçme!My FarmaEx Ürünleri Ekstrakt kategorisinde olup şurup değildir. İsveç Şurubu olarak piyasada bulunan ürünler alkol ve türevleri ile üretilebildiğinden içeriğinde alkol bulunanlar olabilir. Çünkü İsveç..
70.00₺ Vergiler Hariç:70.00₺
Kampanya - 3 Adet İsveç İksiri (Swedish Bitters) Seti Kampanya - 3 Adet İsveç İksiri (Swedish Bitters) Seti
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: İsveç İksiri Üçlü
Kampanya - 3 Adet İsveç İksiri (Swedish Bitters) SetiNeden Ekstrakt: Önemli - Okumadan Geçme!My FarmaEx Ürünleri Ekstrakt kategorisinde olup şurup değildir. İsveç Şurubu olarak piyasada bulunan ürünler alkol ve türevleri ile üretilebildiğinden içeriğinde alkol bulunanlar olabilir. Çünkü İsveç Şurubu..
250.00₺ Vergiler Hariç:250.00₺
Marka: My FramaEx Model: İsveç - Çakşır - Spemax Kampanya
Kampanya-İsveç İksiri, Çakşır Çoban Çökerten, Spemax Kapsül İÇİNDEKİLER:İsveç Şurubu İçindekiler - Sarısabır, Ravent Kökü, Mürsafi, Sarısabır, Ravent Kökü, Mürsafi, Centiyane, Devedikeni Kökü, Sinemaki, Tarçın, Kakule, Safran, Kafur, Eğir Kökü, Kudret Helvası, Besbese, Zencefil, ZerdeçalÇakşır ..
250.00₺ Vergiler Hariç:250.00₺
Marka: My FramaEx Model: Kapari - Ayrık Otu - Yakı Otu Ekstraktı
Kapari - Ayrık Otu - Yakı Otu Ekstraktı 250 mlProstxer Ekstrakt; kapari, ayrık otu ve yakı otunun özel olarak formüle edilmesi ile oluşturulmuştur. Bu bitkilerin reaktörde etken maddeleri ayrıştırılarak sıvı ekstrakt formuna dönüştürülmüştür. Ekstrakt ürünler sıvı olup mini partikül seviyesinde oldu..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Kapari Ekstraktı, Kapari Ekstresi 50 ml - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Kapari Ekstraktı
Kapari Ekstraktı, Kapari Ekstresi 50 mlKapari doğada kendiliğinden yetişen ve diğer bir ismi ile gebre otu olarak bilinen dikenli bir bitkidir. Kapari Ekstraktı bu bitkinin etken maddesinden elde edilen sıvı bir ekstre üründür. Türkiye'nin önde gelen ekstrakt üreticilerinden olan Yeşil Naturel/My Fa..
50.00₺ Vergiler Hariç:50.00₺
Kara Mürver Ekstresi Mix 150 ml - Yeşil Naturel Kara Mürver Ekstresi Mix 150 ml - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Kara Mürver Ekstresi
Kara Mürver Ekstresi Mix 150 mlKara Mürver Ekstresi; Beta Glukan, Kara Mürver, Ekinezya, Kuşburnu, Yaban Mersini, Vitamin C, Karadut içeren mix bir ekstrakttır. Kara mürver Latincede ‘’sambucus’’ olarak adlandırılmaktadır. Bu çiçekli bitki cinsi Adoxaceae familyasına aittir. Adoxaceae familyasında y..
70.00₺ Vergiler Hariç:70.00₺
Kekik Özü, Kekik Ekstresi, Kekik Ekstraktı 50 ml - Yeşil Naturel Kekik Özü, Kekik Ekstresi, Kekik Ekstraktı 50 ml - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: My FramaEx Model: Kekik Ekstraktı
Kekik Özü, Kekik Ekstresi, Kekik Ekstraktı 50 mlKekik bitkisi Anzer çayı, Adi kekik (Akdeniz kekiği), Beyaz kekik, Catır - Girit kekiği,  Güveyotu, Thymus vulgaris, Thymus, Thym olarak da bilinmektedir. Ballıbabagiller ailesine mensuptur. Genellikle çorak topraklarda yetişen ve ç..
60.00₺ Vergiler Hariç:60.00₺
Kırmızı Pancar Ekstraktı 250 ml - Yeşil Naturel
Yeni Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Kırmızı Pancar Ekstraktı
Kırmızı Pancar Ekstraktı 250 mlEkstraktı Nasıl Kullanabilirim?Kırmızı Pancar ekstraktı günde iki ölçek tüketilmelidir. 1 ölçek sabah, 1 ölçek akşam kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Yemeklerden 1 saat sonra bir bardak su ile birlikte tüketebilirsiniz. İçeriğinde tuz, şeker, maya, glüten, soya..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Marka: My FramaEx Model: Kudret Narı Ekstraktı
Kudret Narı EkstraktıBitkisel destek olarak ifade edilen kudret narı ekstraktı son dönemlerde tercih edilen bir bitkisel destektir. Hem bitkisi hem yetişme koşulları incelendiğinde turuncu renkli bir kabuğun içinde bir inci tanesi gibi saklanmaktadır. Kudret narı daha çok tropikal bölgelerde yetişen..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Melisa Ekstresi & Kantaron Ekstraktı 250 ml - Yeşil Naturel Melisa Ekstresi & Kantaron Ekstraktı 250 ml - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Melisa Ekstresi & Kantaron Ekstraktı
Melisa Ekstresi & Kantaron Ekstraktı 250 mlDoğada pek çok bitki bulunmaktadır ve bu bitkiler farklı şekillerde tüketilmektedir. Bazı bitkiler doğada bulunduğu hali ile tüketilebilirken, bazı bitkilerin ise tüketilmek üzere farklı uygulamalardan geçirilmesi mümkündür. Melisa ekstresi & kantar..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Muhteşem İkili: Naturel Fit ve Enginar Ekstraktı Muhteşem İkili: Naturel Fit ve Enginar Ekstraktı
-11 %
Marka: My FramaEx Model: NaturelFit - Enginar Kampanya
Muhteşem İkili: Naturel Fit ve Enginar Ekstraktı İÇİNDEKİLER:NATUREL FİT EKSTRAKT: Altın Otu, Civan Perçemi, Zerdeçal, Deve Dikeni Tohumu, Mate, Kişniş, Rezene, Zeytin Yaprağı, Funda, Açlık Otu, Oğul Otu, Aspir, Çörek Otu, Kiraz Sapı, Mısır Püskülü, Biberiye, Kekik, Spirulina, Sinameki, Pa..
169.00₺ 150.00₺ Vergiler Hariç:150.00₺
Naturel Fit Ekstrakt Naturel Fit Ekstrakt
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Naturel Fit Ekstrakt
Naturel Fit Ekstrakt Tercih EdinNaturel Fit Ekstrakt isimli ürün Yeşil Naturel firması tarafında üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. İçerisinde pek çok bitkinin özü bir arada yer alan bu ürünün, kullanım önerisi günde 3 tatlı kaşığıdır. Bol su ile tüketilmesi ve kullanılmadan hemen önce çalkalanmas..
70.00₺ Vergiler Hariç:70.00₺
Marka: Yeşil Naturel Model: Özel Ürün
Özel ÜrünBu ürün özel alım için geçici olarak aktive edilmiştir...
1.00₺ Vergiler Hariç:1.00₺
Marka: My FramaEx Model: Propolis Damla
Propolis Damla, Sıvı Propolis (50 ml)Propolis damla katı propolisin sıvı formudur. Propolis, arıların iğne yapraklı olan ağaçlardan bitkilerin yaprak, tomurcuk, gövde ile salgılarından elde edilen reçine gibi bir üründür. Propolisi antimikrobiyal  ve antioksidan etkileri nedeniyle petek hijyeni..
70.00₺ Vergiler Hariç:70.00₺
Tanson X Diya Ekstrakt 250 ml - Yeşil Naturel Tanson X Diya Ekstrakt 250 ml - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Tanson X Diya
Tanson X Diya Ekstrakt 250 mlTanson X Diya Ekstrakt pek çok bitkiyi içerisinde barındıran mix bir üründür. Ürünün içerisinde yer alan bitkilerin başında zeytin yaprağı gelmektedir. Ürün içerisinde yer alan her bir bitki gibi zeytinin yaprağının kullanılması da büyük araştırmalar neticesinde gerçekle..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Udi Hindi Ekstraktı 50 ml - Yeşil Naturel
Yeni Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Udi Hindi Ekstraktı
Udi Hindi Ekstraktı, Udi Hindi Ekstresi 50 mlUdi hindi bitkisi Doğu Asya'da yetişen bir ağaçtan elde edilmektedir. Daha sıklıkla Çin’de rastlanılmaktadır. Her mevsim yapraklarını görebilirsiniz. Bitki, mevsim geçişlerinden etkilenmez. Ülkemizde udi hindi bitkisi genellikle süs bitkisi olarak yetişti..
50.00₺ Vergiler Hariç:50.00₺
Üzüm Çekirdeği Ekstresi, Üzüm Çekirdeği Ekstraktı 250 ml Üzüm Çekirdeği Ekstresi, Üzüm Çekirdeği Ekstraktı 250 ml
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Üzüm Çekirdeği Ekstresi
Üzüm Çekirdeği Ekstresi, Üzüm Çekirdeği Ekstraktı 250 mlÜzüm çekirdeği ekstresi, bütün şekilde olan üzüm çekirdeğinin endüstriyel türevidir. Üzüm çekirdeğinin sahip olduğu kalite proantosiyanidinlerden ortaya çıkan prosiyanidinlerin içeriği göz önüne alınarak ölçülmektedir. Genel mahiyette bakılacak..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Yabani İğde Ekstresi, Yalancı İğde 150 ml - Yeşil Naturel Yabani İğde Ekstresi, Yalancı İğde 150 ml - Yeşil Naturel
Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Yaban İğde Ekstresi
Yabani İğde Ekstresi, Yalancı İğde 150 ml Yabani iğde; yaprakları, çiçekleri, tohumları ve meyveleri birçok alanda  kullanılan faydalı bir bitkidir. A, B1, B2, B6, C vitaminleri ve diğer aktif bileşenleri içeren yabani iğde, yalancı iğde olarak da adlandırılır. Yabani iğde ekstresi olan bu..
70.00₺ Vergiler Hariç:70.00₺
Marka: My FramaEx Model: Zencefil Ekstresi
Zencefil Ekstresi, Zencefil Ekstraktı 250 mlZencefil, zerdeçal (Curcuma longa), kakule (Elettaria cardamomum) ve galangal da içeren Zingiberaceae ailesindedir. Zencefil, Güneydoğu Asya Adası'nda doğmuş ve muhtemelen ilk olarak Avustralyalı halklar tarafından evcilleştirilmiştir. Avustralya'ya genişl..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Marka: My FramaEx Model: Zerdeçal Ekstraktı
Zerdeçal Ekstraktı 250 mlZerdeçal, zerdeçal bitkisinden gelen bir baharattır. Asya yemeklerinde yaygın olarak kullanılır. Sıcak, acı bir tada sahiptir ve köri tozlarını, hardalları, ezmeleri ve peynirleri lezzetlendirmek veya renklendirmek için sıklıkla kullanılır. Genellikle gıdaları ve kozmetikler..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Marka: My FramaEx Model: Zerdeçal - Isırgan - Hyaluronic Kampanya
Zerdeçal, Isırgan Yaprağı Ekstrakt, Hyaluronic Acid Kapsül İÇİNDEKİLER:Zerdeçal Ekstraktı İçindekiler - Zerdeçal EkstraktıeIsırgan Yaprağı Ekstraktı İçindekiler - Isırgan Yaprağı EkstraktıHyaluronic Acid  İçindekiler - Hyaluronic Acid KULLANIMI:Sabah - Öğle - Akşam olacak şekilde her ..
225.00₺ Vergiler Hariç:225.00₺
Marka: My FramaEx Model: Zeytin Yaprağı Ekstraktı
Zeytin Yaprağı Ekstraktı, Zeytin Yaprağı Ekstresi 250 mlZeytin yaprağı, zeytin ağacının (Olea europaea) yaprağıdır. Zeytin, yaprak ve ekstraktları oldukça sık tüketilen ürünlerdir.Yeşil Naturel olarak kaliteli  ve müşteri memnuniyeti temelli ürünlerimizden biri olan zeytin yaprağı ekstraktı bir..
99.00₺ Vergiler Hariç:99.00₺
Gösterilen: 1 ile 35 arası, toplam: 35 (1 Sayfa)
Çerez Kullanım Bildirimi
İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için Cookie kullanıyoruz. Tarayıcınızdan Cookie ayarlarınızı değiştirmediğiniz sürece bu sitede Cookie kullanımını kabul ettiğinizi varsayacağız. İnternet sitemizde yer alan Gizlilik Politikası.