Menü
Sepetim

Bitkisel Yağlar

Bitkisel Yağlar, Esansiyel Yağlar

Bitkisel yağların çok çeşitli şekillerde kullanımı, yüzlerce yıl öncesine dayanan bir yöntemdir. Bununla birlikte günümüzde elde edilen bitkisel yağlar, elbette yüzlerce yıl boyunca edinilen bilgi birikimin yanında, teknik ilerlemelerle eşsiz bir seviyededir. Bitkisel yağların kullanımı, harici olarak cilde uygulamanın yanında pek çok farklı yöntemle de olabilir. Banyo suyuna karıştırmak, masaj yoluyla cilde yedirmek, gıdaların ve içeceklerin içerisine damlatmak, inhibilatör yoluyla havaya karıştırmak akla gelen ilk yöntemlerdir.  Bunların yanında kompres, ayak ve el banyoları, koku kaplarını kullanarak aromalarından faydalanmak da alternatif yöntemler arasındadır.


Bitkisel yağlar çok geniş bir kullanım alanına sahip ve aynı zamanda doğal yağlardır. Çeşitli bitkilerden elde edilen çeşitli yağlar, farklı katkılar sunan ve eşsiz aromatik kokulara sahip ürünlerdir. Esansiyel yağlar olarak da bilinen bu yağlar, bitkilerin farklı bileşenleri ve sahip oldukları farklı yağ türleri nedeniyle çok çeşitlidir. Bu yağların en verimli yöntemlerle elde edilmesi sayesinde tüketiciye sunulur. Yağların çeşitlerine göre belirli sayıda damlalar yoluyla günlük olarak kullanılması gerekir.

Bitkisel Yağlar: Püf Noktaları

Esansiyel yağlar, elde edildiği bitkilerin toplandığı ve yetiştiği bölgeler önemlidir. Bunun yanında bazı bitkilerin kurutulması, bazılarının ise taze olarak işleme tabi tutulması da gerekir. Kantaron yağı gibi çiçeklerden elde edilen yağlar, bitkilerin kurutulmasından sonra işleme tabii tutulur. Çörek otu yağı en çok ilgi gören ürünlerden biridir ve bu yağ da kurutulmuş çörek otundan elde edilir.


Yoğun ilgi gören diğer ürünlerden biri olan kenevir tohumu yapı, tohumların sıkılası yöntemiyle elde edilir. Özel formüllü ve karışım yağlardan biri olan Sinüzot yağ ise, çeşitli bitkilerin yağlarından özel bir formülle hazırlanır. Esansiyel veya bitkisel yağların kullanım alanlarının genişliği ve kullanım kolaylıkları öne çıkan özellikleri arasındadır. Bitkilerin mucizevi dünyalarına en yakından tanık olabilmek için, en kolay yöntemlerinden biri yağlarının kullanılmasıdır. Giderek katkıları hakkında daha fazla bilgiye erişebiliyor olmakla birlikte, kullanımları da yoğun bir şekilde artıyor.

Doğal ve organik olmaları aynı zamanda bu yağların içilerek veya yiyeceklere dahil edilerek kullanılmasını da mümkün kılıyor. Bu kullanım kolaylığı, önemli bir gıda takviyesi haline gelmelerine sebep oluyor. Kategorimiz altında, firmamızın özel tesislerinde ve özel yöntemlerle elde dilmiş en verimli yağlara erişebilirsiniz. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi özel bir hassasiyetle hazırladığımız yağlar, özel kampanyalar ve en ekonomik koşullarla tüketicilerimize sunuluyorlar.

Esansiyel Yağlar Sektöründe Deneyimli: Yeşil Naturel

Firmamızın deneyim ve bilgi birikiminin sonucu olarak ortaya çıkmış olan özel formüllü esansiyel yağlarımız, benzersiz etkilere sahiptir. Aradığınız her türlü doğal yağa kategorimiz altında ulaşabilirsiniz. Kuruluşumuzun alansal deneyimleri ve buna paralel olarak gelişen hizmet yaklaşımı sonucunda, en nitelikli ürünleri ilgili kategoriler altında bulabilirsiniz.  Yağların muhteşem özelliklerine yakından tanık olmak için, kategorimiz altında ihtiyacınıza çözüm üretecek bir yağa mutlaka erişeceksiniz. Üretilen tüm yağlar, tüketicilerimizin talep ve beklentilerini karşılamak üzere özel olarak belirleniyor.

Ardıç Katranı Yağı 20 cc - Yeşil Naturel
Yeni Çok Satan
Marka: Yeşil Naturel Model: Ardıç Katranı Yağı
Ardıç Katranı Yağı 20 ccArdıç katranı yağı Akdeniz bölgesinde yetişen ağacın odunundan elde edilmektedir. Asalak öldürücü olarak da nitelendirilen ürün yüksek kalite içermektedir. Katran kelimesi birbirinden farklı onlarca maddeyi tanımlamak için kullanılmaktadır. Çeşitli türleri mevcuttur. Modern t..
20.00₺ Vergiler Hariç:20.00₺
Ardıç Yağı - Yeşil Naturel
Yeni Çok Satan
Marka: Yeşil Naturel Model: Ardıç Yağı
Ardıç YağıArdıç yağı kullanımı günden güne daha da yaygın hale gelmektedir. Yaygınlaşan kullanımı ile farklı sektörlerde yerini alan ürünün kalitesi oldukça önemlidir. Ürün yüksek kalitede üretilmekte ve satışa çıkarılmaktadır. Üretim aşamalarında da ambalajlamada da kesinlikle kaliteden taviz veril..
30.00₺ Vergiler Hariç:30.00₺
Aspir Yağı 250 ml - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Aspir Yağı
Aspir Yağı 250 mlAspir yağı amacına göre değişkenlik gösteren kullanım alanlarına sahiptir. İki türü olan ürünün birisi yüksek oranda linoleik içermektedir, diğerinde ise yine yüksek oranında oleik bulunmaktadır. Yüksek seviyede oleik içeren ürün diğerine kıyasla çok daha fazla doymamış yağ barındır..
25.00₺ Vergiler Hariç:25.00₺
Aynısefa Yağı - Yeşil Naturel
Yeni Çok Satan
Marka: Yeşil Naturel Model: Aynısefa Yağı
Aynısefa YağıAynısefa, seyrek dallı gevşek veya dik gövdeli, 80 cm (31 inç) boyunda büyüyen kısa ömürlü aromatik otsu bir bitkidir. Aynısefa bitkisinde merkezi disk çiçeklerini çevreleyen tek bir ışın demeti halkası vardır. Çiçekler, koşulların uygun olduğu tüm yıl boyunca ortaya çıkabilir. Meyvesi ..
20.00₺ Vergiler Hariç:20.00₺
Ceviz Yağı - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Ceviz Yağı
Ceviz YağıCeviz bir kuruyemiş olarak her zaman ilgi çeker. Tatlıların, kurabiyelerin ve daha pek çok yiyeceğin katkı maddesi olur. Bunla birlikte ceviz yağı M.Ö. 300’lü yıllarda Yunanlılar ve Romalılar tarafından keşfedilmiş, her zaman farklı şekillerde kullanılan bir yağ türü olmuştur. Ülkemizde fa..
20.00₺ Vergiler Hariç:20.00₺
Çörek Otu Yağı & Zeytin Sütü - Yeşil Naturel
Yeni Çok Satan
Marka: Yeşil Naturel Model: Çörek Otu Yağı & Zeytin Sütü
Çörek Otu Yağı & Zeytin SütüÇörek otu yağı & zeytin sütü içerisinde yer alan çörek otu, son derece özel bir bitkidir. Çörek otu 45-50 cm boyunda olur, çiçekleri beyazdır ve uçları yeşilimsi mavi bir renktedir. Çiçeklerinin beyaz olması nedeniyle Avrupa’da beyaz çörek otu olarak da isimlendir..
100.00₺ Vergiler Hariç:100.00₺
Çörek Otu Yağı 250 ml - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Çörek Otu Yağı
Çörek Otu Yağı 250 mlÇörek otu yağı nigella sativa adlı çörek otu bitkisinden elde edilir. Çörekotu, 40-60 cm boyuna kadar çıkabilen, beyaz çiçeklere sahip olan bir bitkidir. Çiçeklerinin uçları yeşilimsi mavi renktedir. Çiçeklerinin beyazlığından dolayı Avrupa’da beyaz çörekotu olarak da adlandırıl..
100.00₺ Vergiler Hariç:100.00₺
Çörek Otu Yağı 50 ml - Yeşil Naturel
Yeni Çok Satan
Marka: Yeşil Naturel Model: Çörek Otu Yağı 50 ml
Çörek Otu Yağı 50 mlİÇİNDEKİLER:Çörek Otu YağıKULLANIMI: KARGO BİLGİSİ:Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.BİLGİLENDİRME:Yasal mevzuat çerçevesinde ürünlerimiz bitkisel d..
20.00₺ Vergiler Hariç:20.00₺
Defne Yağı - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Defne Yağı
Defne YağıDefne yağı, defne bitkisinden elde edilmektedir. Defne, çok köklü bir geçmişe sahiptir. Roma kültüründe zaferi sembolize etmekte, Yunan mitolojisinde Apollon’un peşinden gittiği bir peri, defne ağacına dönüşmektedir. Defne ağacı yeşil, pürüzsüz ve tüysüz yapraklarla kaplıdır. Aromatik yapr..
20.00₺ Vergiler Hariç:20.00₺
Marka: Yeşil Naturel Model: E Vitamini
E Vitamini, Vitamin E E vitamini vücut için gerekli olan en temel vitaminlerden birisidir. Yağda çözünebilir ve sebze yağlarında, kırmızı et, tahıllarda, kümes hayvanlarında, meyvelerde, yumurtada, sebzelerde bulunur. Bağışıklık sistemi için destekleyici özelliği vardır ve birçok organın hayati..
30.00₺ Vergiler Hariç:30.00₺
Fındık Yağı - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Fındık Yağı
Fındık YağıFındık yağı, aynı isimdeki meyveden elde edilir. Fındığa Latince adıyla corylus ağacının meyvesine denir. Kuzey yarım küreye özgü bir meyve olup yaprakları tırtıklıdır. Ufak soluk kırmızı ve sarı çiçekler açarlar. Meyve, tozlaşmadan yaklaşık 7-8 ay sonra olgunlaşınca döllenir. Fındık, çok..
20.00₺ Vergiler Hariç:20.00₺
Gliserin Yağı - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Gliserin Yağı
Gliserin YağıGliserin, karbon, oksijen ve hidrojenden meydana gelen organik bir bileşendir. İlk olarak 1779 yılında zeytinyağı karışımını ısıtmakta olan İsveçli Carl Wilhelm Scheele tarafından tesadüfen keşfedilmiş ve tatlı ve şekerli tadından dolayı bu adı verdiğini belirtmiştir. Gliserin yağı esas..
20.00₺ Vergiler Hariç:20.00₺
Havuç Yağı 50 cc - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Havuç Yağı
Havuç Yağı 50 ccHavuç, maydanozgiller familyasından iki yıllık otsu bir kültür bitkisidir. Koni biçimindeki etli kökünden dolayı sebze olarak yetiştirilir. Turuncu renktedir ve havuca burengi, karoten verir. Çok geniş bir kullanım alanı olan bitkinin özünden elde edilen havuç yağı, sebzeye daha geni..
20.00₺ Vergiler Hariç:20.00₺
Hint Yağı - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Hint Yağı
Hint YağıHint yağı anavatanı Hindistan olan bitkidir. Bu bitki sütleğengiller ailesine mensuptur. İki çenekli ve kapalı tohumdur. Bilimsel adının ise “ricinus communis” olduğu bilinmektedir. Halk arasında bilinen diğer adları ise şunlardır: Kene otu ve kene çiçeği. Bu bitki daha çok Ilıman ve Akdeni..
20.00₺ Vergiler Hariç:20.00₺
Kantaron Yağı 250 ml - Yeşil Naturel
Yeni Çok Satan
Marka: Yeşil Naturel Model: Kantaron Yağı
Kantaron Yağı 250 ml1937’te Yeni Zelanda’da sarı kantaron ilk defa dikkat çekmiştir. Özellikle o bölgede çok yoğun bir şekilde bulunmaktadır. Ilıman iklim şartlarının olduğu her yerde yetişebilmektedir. Yaz mevsiminin gelmesi ile ilk çiçekleri açar ve sonbaharın başına kadar devam eder. Şu ana kadar..
35.00₺ Vergiler Hariç:35.00₺
Kantaron Yağı 50 ml - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Kantaron Yağı
Kantaron Yağı 50 mlİÇİNDEKİLER:Kantaron YağıKULLANIMI: KARGO BİLGİSİ:Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.BİLGİLENDİRME:Yasal mevzuat çerçevesinde ürünlerimiz bitkisel des..
20.00₺ Vergiler Hariç:20.00₺
Kayısı Çekirdeği Yağı 50 cc - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Kayısı Çekirdeği Yağı
Kayısı Çekirdeği Yağı 50 ccKayısı çekirdeği, insan vücuduna sağladığı faydalar sayesinde yağ olarak kullanılabiliyor. Kayısı, 2 metre ile 10 metre arasında yüksekliğe sahip olan bir meyve ağacıdır. Dünya üzerinde pek çok bölgede yetiştirilse de daha çok Akdeniz bölgesinde ve Akdeniz bölgesine yakın ..
20.00₺ Vergiler Hariç:20.00₺
Kekik Yağı 20 cc - Yeşil Naturel
Yeni Çok Satan
Marka: Yeşil Naturel Model: Kekik Yağı
Kekik Yağı 20 ccKekik yağı, kekik bitkisinden elde edilir. Kekik, ballıbabagiller familyasından bir bitkidir. Kendine özgü kokusu ile tanınır. Tarlada, çimenlikte, orman kıyılarında, çayırlarda, kaya üstlerinde görülebilir. Güzel kokusu ve hoş tadı ile en çok kullanılan baharatlar arasında yer alır...
30.00₺ Vergiler Hariç:30.00₺
Kenevir Tohumu Yağı 100 cc - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Kenevir Tohumu
Kenevir Tohumu Yağı 100 ccKenevir tohumu yağı, kenevir bitkisinden elde edilir. Kenevir, kendir, kannabis, kentir, ersrarotu, chanvre, hemp gibi isimlerle anılır. Geçmişte çok farklı alanda kullanılmış, arkeolojik kazılarda ve tarihte pek çok eserde kenevire rastlanmıştır. Günümüzde ise malum etkisi..
50.00₺ Vergiler Hariç:50.00₺
Keten Tohumu Yağı 50 cc - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Keten Tohumu Yağı
Keten Tohumu Yağı 50 ccKeten tohumu yağı, adından da anlaşılacağı gibi ketenden elde edilir. Keten, ketengiller familyasının en yaygın türüdür. Haziran-ağustos ayları arasında ipek gibi, mavimsi ya da sarı renkte çiçekler açar. 15-60 cm arasında boylanabilir. Tohumu ve lifi için yetiştirilir ve bitk..
20.00₺ Vergiler Hariç:20.00₺
Lavanta Yağı 50 cc - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Lavanta Yağı
Lavanta Yağı 50 ccBallıbabagiller ailesine ait olan bitki genellikle Akdeniz ikliminin hakim olduğu bölgelerde görülmektedir. Bu bitki iki çenekli ve kapalı tohumludur. Karabaş otu olarak da bilinen bu ürün yaklaşık olarak 30-100 santimetre olmakla birlikte çok yıllık bir bitki olduğu da bilinmekted..
30.00₺ Vergiler Hariç:30.00₺
Nane Yağı - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Nane Yağı
Nane YağıBilimsel adı “mentha” olan bitki dünyanın pek çok yerinde oldukça popülerdir ve yıllardır kullanılmaktadır. Ballıbabagiller ailesinin bir üyesi olan bu bitkinin 25-30 farklı türü bulunmaktadır. Daha çok bahçelerde yetişmekte olan bitkinin ılıman iklimi ve gölgeli sulak toprakları sevdiği bi..
30.00₺ Vergiler Hariç:30.00₺
Okaliptus Yağı - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Okaliptus Yağı
Okaliptus YağıSıtma ağacı olarak da bilinen bu bitki mersingiller ailesine mensuptur. Daha çok ağaç olarak görülmekte olsa dahi nadiren çalı formunda da görülebilir. Bu bitkinin çoğu Avustralya’ya özgü olmak üzere 700’den fazla türü bulunmaktadır. Genellikle sıcak ve tropikal iklimlerde kendiliğinde..
20.00₺ Vergiler Hariç:20.00₺
Organik Hindistan Cevizi Yağı - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Hindistan Cevizi Yağı
Organik Hindistan Cevizi YağıHindistan cevizi yağı, tarihte bilinen ve kullanılan en eski yağlardan biridir. Hindistan cevizine uygulanan işlemler sonrasında elde edilen yağ ısıya karşı dayanıklıdır ve kolaylıkla bozulmaz. Yağ, mutfaklarda kullanıldığı gibi cilt ve saç gibi farklı kullanım alanların..
50.00₺ Vergiler Hariç:50.00₺
Papatya Yağı - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Papatya Yağı
Papatya YağıPapatya yağı papatya bitkisinden soğuk sıkım yöntemi ile temin ettiğimiz bitkisel bir üründür. Soğuk sıkım uygulamasında şu adımlar izlenmektedir; Yağ içeren tohum/organ yabancı maddelerden arındırılır, temizlenir. Yüksek sıcaklığa maruz bırakılmadan (27 derece) pres ile sıkılır. Hammadd..
20.00₺ Vergiler Hariç:20.00₺
Prost Oil 50 cc - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: My FramaEx Model: Prost Oil 50 cc - Yeşil Naturel
Prost Oil 50 ccİÇİNDEKİLER:Cüce Palmiye Yağı, Kapari Ekstrakt, Kabak Çekirdeği Yağı, Deve Dikeni Tohumu Yağı, Tiger OilKULLANIMI:Günde 5 damla kullanınız.KARGO BİLGİSİ:Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü..
40.00₺ Vergiler Hariç:40.00₺
Sinüz Ot Toz 10 gr - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Sinüz Ot Toz
Sinüz Ot Toz 10 grSinüz ot toz burun yolu ile kuru veya suya karıştırılarak alınan karışımdır. İçerisindekileri şu şekildedir: Civan perçemi, Çörek otu, Kekik, Zerdeçal, Pelin otu, Lavanta, Okaliptüs, Kantaron çiçeği. İçerisinde bu ürünleri bulunduran sinüzot firmamız tarafından temin edilmekte..
20.00₺ Vergiler Hariç:20.00₺
Sinüz Ot Yağ 20 cc - Yeşil Naturel
Yeni Çok Satan
Marka: Yeşil Naturel Model: Sinüz Ot Yağ
Sinüz Ot Yağ 20 ccSinüz ot yağ içerisinde çeşitli bitki özleri bulunan bir karışım yağdır. İçerisindekileri şu şekildedir: Kekik yağı, Kantaron yağı, Yabani nane yağı, Okaliptüs yağı, Biberiye yağı, Özel formülasyon yağ. İçerisinde bulunan bu yağlar sayesinde üst düzey bitkisel takviye sağlar. Sinüz..
30.00₺ Vergiler Hariç:30.00₺
Tatlı Badem Yağı 50 cc - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Tatlı Badem Yağı
Tatlı Badem Yağı 50 ccTatlı badem yağı Prunus dulcis ya da badem adıyla bilinen bitkiden elde edilir. Badem, güneybatı Asya ve Ortadoğu’da yetişmektedir. Bitkinin meyvelerinin içi beyaz, bir kabukla kaplı, kabuğun dışında yine başa bir etsi kabuk bulunur. Kuruyemişler arasında en popüler olanlardan ..
20.00₺ Vergiler Hariç:20.00₺
Udi Hindi Yağı 20 ml - Yeşil Naturel
Yeni Çok Satan
Marka: My FramaEx Model: Udi Hindi Yağı 20 ml - Yeşil Naturel
Udi Hindi Bitkisi Yağı 20 mlUdi hindi bitkisi Doğu Asya'da yetişen bir ağaçtan elde edilmektedir. Daha sıklıkla Çin’de rastlanılmaktadır. Her mevsim yapraklarını görebilirsiniz. Bitki, mevsim geçişlerinden etkilenmez. Ülkemizde udi hindi bitkisi genellikle süs bitkisi olarak yetiştirilmektedir. Ağac..
40.00₺ Vergiler Hariç:40.00₺
Üzüm Çekirdeği Yağı 50 cc - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Üzüm Çekirdeği Yağı
Üzüm Çekirdeği YağıÜzüm çekirdeği yağı, üzümün özündeki çekirdeklerden yapılır. Üzüm, asmalarda olan ve geçmişi antik Yunan’a kadar uzanmaktadır. Meyvenin kendisi taze ve kurutularak tüketilmekte, şarap yapımında yüzyıllardır kullanılmaktadır. Aynı şekilde yağı, her geçe gün daha fazla popülerleşmek..
20.00₺ Vergiler Hariç:20.00₺
Yabani İğde Yağı - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Yabani İğde Yağı
Yabani İğde YağıYabani iğde yağı, yabani iğde bitkisinden elde edilir. Yabani iğde, aynı zamanda yalancı iğde, çıçırgan, yer iğdesi gibi isimlerle de anılır. İğdegiller ailesindendir. 10 m yüksekliğe kadar çıkabilen, dikenli bir ağaç türüdür. Genç dalları gümüş gibi parlak olur. Ardından pas tutmuş ..
20.00₺ Vergiler Hariç:20.00₺
Zeytin Sütü 250 ml - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Zeytin Sütü
Zeytin Sütü 250 mlZeytin sütü, adından da anlaşılacağı üzere zeytinden elde edilen bir besinidir. Zeytin, ülkemizde de fazlaca yetiştirilen, zeytingiller familyasından meyvesi yenen bir ağaç türüdür. Ekilmeden kendiliğinden yetişebildiği gibi sonradan aşılanarak ve dikilerek de yetiştirilebilir. Zey..
50.00₺ Vergiler Hariç:50.00₺
Zeytin Yağı, Sızma Zeytinyağı 250 ml - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Zeytinyağı 250 ml
Zeytinyağı 250 mlZeytinyağı, zeytin ağacının meyvelerinden elde edilen bir tür sıvı yağdır. Zeytin ağacı, Akdeniz iklimini bir bitki örtüsü olup M.Ö. 3500’lü yıllarda Ege kıyılarında yetiştirilen zeytinlerden zeytin yağı üretildiği bilinmektedir. Asırlardır çeşitli zeytin yağı yapma yöntemleri kulla..
20.00₺ Vergiler Hariç:20.00₺
Zeytinyağı 50 cc - Yeşil Naturel
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Zeytinyağı 50 cc
Zeytinyağı 50 ccİÇİNDEKİLER:Zeytin Yağı 50 mlKARGO BİLGİSİ:Hafta içi gün içerisinde saat 13:00'e kadar verilen siparişler gün içerisinde, daha sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.YASAL BİLGİLENDİRME:Yasal mevzuat çerçevesinde ürünlerimiz bitkisel destek olara..
10.00₺ Vergiler Hariç:10.00₺
Zeytinyağı, Sızma Zeytinyağı Hakiki Zeytinyağı 500 ml
Yeni
Marka: Yeşil Naturel Model: Zeytin Yağı 500 ml
Zeytin Yağı Taş Değirmen 500 mlZeytin yağı taş değirmen son yıllarda en çok tercih edilen, geleneksel yöntemlerle elde edilmiş zeytinyağını ifade eder. Zeytinyağı, adından da anlaşılacağı gibi zeytinden yapılır. Yeşilimsi, sarımtırak renkte sıvı bir yağdır. Rengi değişkendir ve bunun başlıca nedeni,..
30.00₺ Vergiler Hariç:30.00₺
Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 36 (1 Sayfa)
Çerez Kullanım Bildirimi
İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için Cookie kullanıyoruz. Tarayıcınızdan Cookie ayarlarınızı değiştirmediğiniz sürece bu sitede Cookie kullanımını kabul ettiğinizi varsayacağız. İnternet sitemizde yer alan Gizlilik Politikası.